Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 22:29

Напруження перед виборами


Біля будинку Центрвиборчкому вже розташувалися прихильники Партії регіонів. Фото 5 лютого

Президент доручив Внутрішнім військам охороняти будівлю ЦВК ззовні, а держохороні зсередини. На площі біля ЦВК заборонили паркувати автомобілі. РНБО закликала кандидатів на Президента утриматися від втручання у вибори. Тим часом Партія регіонів подала заявки на проведення низки безстрокових акцій у Києві.


Внутрішні війська охоронятимуть ЦВК – Ющенко

Президент України Віктор Ющенко доручив Внутрішнім військам МВС охороняти по периметру територію навколо будівлі, де розташована Центральна виборча комісія.

Під час наради із забезпечення правопорядку під час проведення другого туру виборів голова держави звернувся до керівництва Внутрішніх військ і Управління державної охорони з проханням забезпечити «належну охорону і режим проходження до будівлі ЦВК».

За його словами, це необхідно зробити для того, щоб до будівлі не могли потрапити провокатори і «ніхто не міг блокувати роботу Центрвиборчкому».

Президент також доручив Службі безпеки України посилити заходи захисту інформаційного ресурсу, «щоб не виникало питання паралельного сервера».

Участь у нараді взяли голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко, Генеральний прокурор України Олександр Медведько, голова Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж, керівник Управління державної охорони Олександр Бірсан, голова Центральної виборчої комісії Володимир Шаповал, секретар РНБО Раїса Богатирьова, командувач Внутрішніх військ МВС Олександр Кіхтенко та представники Секретаріату Президента.

На площі біля ЦВК до 17 лютого заборонили паркувати автомобілі

Комендатура Центральної виборчої комісії заборонила паркування приватних автомобілів на площі перед будівлею ЦВК. Таке оголошення зробили у п’ятницю всередині приміщення ЦВК, а також через гучномовці на площу перед Комісією.

Паркування приватних автомобілів перед будівлею ЦВК на площі Лесі Українки заборонене з 18:00 п’ятниці до 17 лютого. Автомобілі, власники яких не приберуть їх до зазначеного терміну, примусово евакуюють.

У цей період заїжджати на територію перед приміщення ЦВК можна буде лише працівникам комісії та особам, які мають безпосередній стосунок до роботи Центрвиборчкому.

РНБО закликає кандидатів на Президента утриматися від втручання у вибори

Рада національної безпеки та оборони визначила низку невідкладних заходів для забезпечення законності та дотримання правопорядку під час проведення другого туру виборів Президента України.

Рішення РНБО від 5 лютого своїм указом введе в дію Президент Віктор Ющенко, повідомляє прес-служба голови держави.

Зокрема, РНБО закликає кандидатів на Президента, політичні партії (блоки) та виборців утриматися від незаконного втручання в організацію та проведення повторного голосування, встановлення результатів підрахунку голосів виборців.

Службі безпеки, Управлінню держохорони і МВС доручається вжити всіх необхідних заходів для гарантування державної безпеки, недопущення проявів тероризму; посилити заходи для виявлення протиправних дій стосовно кандидатів на Президента; забезпечити належні умови для роботи виборчих комісій, зокрема, ЦВК.

Крім того, силовим структурам доручається гарантувати безпечні умови для роботи адміністративних судів, зокрема, Вищого адміністративного суду, запобігати спробам впливу на суддів цих судів.

В указі наголошується на обов’язку Центральної виборчої комісії безумовно дотримуватися та забезпечувати однакове застосування норм законодавства про вибори Президента в питаннях організації роботи дільничних і окружних виборчих комісій у день повторного голосування і дні встановлення результатів підрахунку голосів.

Партія регіонів подала заявки на проведення безстрокових акцій у Києві

Партія регіонів подала до Київської міськадміністрації заявки на проведення безстрокових масових акцій у столиці, повідомили в головному управлінні внутрішньої політики Київської міської державної адміністрації.

Зокрема, «Союз молоді регіонів України» подав заявку на проведення з 5 лютого безстрокової акції на «захист Конституційних прав» біля Кабінету Міністрів, Верховної Ради, Секретаріату Президента, Центральної виборчої комісії, а також на Європейській і Михайлівській площах, біля Вищого адміністративного суду України і Київського апеляційного адміністративного суду.

У заявці також зазначений майдан Незалежності. Чисельність учасників акції, мовиться в заявці, – 50 тисяч осіб.

Київське міське відділення Партії регіонів подало заявку на проведення безстрокової інформаційної акції на Михайлівській площі.

Центральний виборчий штаб кандидата на Президента Віктора Януковича подав заявку на проведення акції «Україна – за чесні вибори» біля ЦВК, починаючи з 8 лютого. Особливістю проведення акції є встановлення наметів і сценічних конструкцій.

Раніше повідомлялося, що до Київської міськадміністрації передали заявку Київської партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» на проведення безстрокової акції у вигляді інформаційного пікету зі встановленням агітаційних наметів на Софійській площі, починаючи з 28 січня.

Окружний адміністративний суд Києва за позовом КМДА 2 лютого заборонив проводити масові акції на майдані Незалежності з 1 лютого до 1 березня.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG