Доступність посилання

ТОП новини
19 Липень 2019, Київ 07:30

Голосування на дому може бути лише у присутності членів ДВК від обох кандидатів – ЦВК


Голосування виборців на дому під час повторного голосування на виборах Президента може бути лише у присутності членів дільничних виборчих комісій (ДВК) від обох кандидатів на посаду глави держави.

Таке рішення ухвалили сьогодні на засіданні Центральної виборчої комісії.

Зокрема, ЦВК затвердила роз’яснення з питань організації роботи ДВК в день проведення другого туру. «Необхідність прийняття таких роз’яснень було викликано тим, що, зокрема, окремі члени ДВК помилково вважають, що голосування за межами приміщення виборчої комісії мають організовувати не менше трьох членів комісії від представників різних кандидатів у президенти, а у нас є представники лише від двох кандидатів...», – сказав член ЦВК Михайло Охендовський.

За його словами, членів ДВК, які будуть організовувати голосування на дому, визначає сама комісія. «І вони повинні бути представниками від двох різних кандидатів на пост Президента», – зазначив Михайло Охендовський.

Він наголосив, що рішення ЦВК буде доведено до відома окружних виборчих комісій невідкладно шляхом направлення телеграм.

Також ЦВК ухвалила рішення про транспортування документів ДВК до окружних виборчих комісій, в якому зазначається, що транспортування має здійснюватися головою ДВК і двома членами, які представляють різних кандидатів на Президента.
XS
SM
MD
LG