Доступність посилання

ТОП новини
09 Грудень 2018, Київ 21:53

Міжнародні спостерігачі зафіксували незначні порушення на Дніпропетровщині


Міжнародні спостерігачі зафіксували незначні порушення на виборчих дільницях Дніпропетровщини. Про це повідомили спостерігачі, представники Міжнародної громадської організації «За справедливі вибори», Ігор Богданов (Росія) та Ольга Штибен (Німеччина).

Як заявив Ігор Богданов, на двох дільницях спостерігачі зафіксували факти відсутності в переносних скриньках для голосування контрольних листів, на окремих дільницях – факти отримання значної кількості додаткових бюлетенів. Так, як повідомив спостерігач, одна з дніпропетровських дільниць отримала близько тисячі додаткових бюлетенів.

Найбільш грубим порушенням, за словами спостерігача, були відмови членів виборчих комісій включати громадян у додаткові списки для голосування і затягування цієї процедури.

Також спостерігачі побачили, що на вулицях обласного центру в день виборів були біл-борди з непрямою рекламою одного з кандидатів.

Міжнародний спостерігач Ольга Штибен загалом відзначила кращий рівень підготовки процедури голосування в регіоні, аніж на першому турі виборів. Вона також зауважила більшу в порівнянні з першим туром явку виборців.

Загалом за словами спостерігачів, голосування на Дніпропетровщині пройшло в «нормальному робочому режимі», однак говорити, що вибори загалом відбулися в рамках закону зарано, адже попереду ще підрахунок голосів.

Recommended

XS
SM
MD
LG