Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 11:16

Бондар каже, що подав у відставку з посади голови Дніпропетровської ОДА


Віктор Бондар написав заяву на ім’я Президента Вiктора Ющенка з проханням звiльнити його з посади голови Днiпропетровської облдержадмiнiстрацiї за власним бажанням.

«Закон України про держслужбу надає менi можливiсть як державному службовцевi першого рангу залишити посаду з полiтичних, моральних i етичних норм», – заявив Бондар.

Він висловив сподівання, що Віктор Ющенко змінить попередній указ про його звільнення з формулюванням «за недовіру» на указ з причини «за власним бажанням».

«Якщо такого не відбудеться, я, як і раніше заявляв, відстоюватиму своє право через суд. Але мені б не хотілося судитися з Президентом України», – заявив Бондар.

За його словами, ту мiсiю, для виконання якої 2,5 року назад Президент призначив його працювати в Днiпропетровськiй областi, вiн виконав у повному обсязi.

Президент Ющенко своїм указом вiд 4 лютого звiльнив Вiктора Бондаря з посади голови Днiпропетровської обладмiнiстрацiї. За день до цього депутати облради висловили недовіру Бондарю.

Схожа ситуація склалася і в Харківській області. Президент звільнив голову місцевої ОДА Арсена Авакова після того, як йому висловили недовіру депутати облради. Сьогодні Аваков заявив, що подає у відставку з політичної незгоди та за морально-етичними міркуваннями.

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що голови Харківської та Дніпропетровської обласних державних адміністрацій були звільнені главою держави через їхню політичну позицію і незгоду працювати на кандидата в Президенти Віктора Януковича.

Recommended

XS
SM
MD
LG