Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 10:38

Причиною вибуху в Луганську могла стати спроба самогубства – мерія


Причиною вибуху в квартирi в Луганську могла стати спроба самогубства, заявив перший заступник луганського мiського голови Манолiс Пiлавов.

«За попереднiми даними, є, начебто, повiдомлення, яке загиблий скинув своїй колишнiй дружинi, де й говорить про те, щоб його поховали як людину. Така версiя є, її відпрацьовують», – сказав Пiлавов.

Про те, що вибух у житловому будинку в Луганську міг бути спланований загиблим чоловіком для суїциду, заявляють і в територiальному управлiнні Держгiрпромнагляду в Луганськiй областi.

Водночас, в управлінні повідомили, що розглядаються й iншi причини вибуху.

За словами начальника Луганської держiнспекцiї промислової безпеки та охорони працi в газовому комплексi Володимира Шумейка, характер вибуху та його наслiдки не вказують на вибух газу: «У квартирi вiдбувався ремонт, меблi вiдсутнi. З газового обладнання є тiльки плита, яка була вiдключена вiд стояка. Наразi причини та обставини вибуху уточнюються. Останнє слово за експертами».

У Луганську в 9-поверховому будинку в нiч на вiвторок стався вибух, за попереднiми даними – газу. Загинула одна людина.

Зруйнованi внутрiшнi квартирнi перегородки в квартирi, де стався вибух, а також порушено цiлiснiсть мiжквартирних перегородок i огороджувальних стiнних панелей. Є загроза обвалення конструктивних елементiв на 9-му поверсi.

Recommended

XS
SM
MD
LG