Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 09:08

ЦВК чекає на попередні дані з останньої дільниці


Окружна виборча комiсiя № 1 у Криму на пiдставi рiшення суду провела повторний пiдрахунок голосiв на виборчiй дiльницi № 45, данi електронного протоколу якої досi не надiйшли до Центральної виборчої комiсiї України. Про це повiдомив член ЦВК Михайло Охендовський.

За його словами, Окружний адмiнiстративний суд Криму сьогодні вранці визнав протиправними дiї сiмох членiв дiльничної комiсiї вiд кандидата на Президента Юлiї Тимошенко щодо неухвалення рiшення про пiдсумки повторного пiдрахунку голосiв.

Суд зобов’язав окружком повторно перерахувати голоси i скласти вiдповiдний протокол за результатами голосування на дiльницi.

За iнформацiєю ЦВК, окружком здiйснив повторний пiдрахунок, i найближчим часом данi останнього електронного протоколу дiльничної комiсiї будуть введенi до системи «Вибори».

«Сьогоднi ЦВК буде готова оголосити результати оброблення 100% електронних протоколів», – запевнив Охендовський.

За його словами, в дiльничнiй комiсiї № 45 думки членiв комiсiї роздiлилися 50 на 50 щодо визнання недiйсним 151 виборчого бюлетеня. Зокрема, члени комiсiї вiд Юлії Тимошенко наполягали на тому, що результати виборiв в цiлому на дiльницi необхiдно визнати недiйсними. А представники Вiктора Януковича наполягали на тому, щоб вiдобразити цей 151 голос у графi «недiйснi» та скласти протокол про результати голосування.

48,95% виборців проголосували за Віктора Януковича, 45,47% – за Юлію Тимошенко за результатами підрахунку 99,99% протоколів дільничних виборчих комісій.

Recommended

XS
SM
MD
LG