Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 22:49

БЮТ хоче перерахунку голосів, а регіонали розслідування фальсифікацій на Львівщині


Фракція БЮТ вимагає перерахунку голосів і визнання результатів виборів Президента недійсними. Про це сьогодні під час ранкового пленарного засідання заявив народний депутат від БЮТ Олег Ляшко.

За його словами, БЮТ поділяє стурбованість фракції Партії регіонів щодо фальсифікацій під час виборів. «І тому ми підтримуємо в цьому плані Партію регіонів і вимагаємо перерахунку голосів і визнання цих виборів недійсними», – сказав Ляшко.

Зі свого боку, депутат від Партії регіонів Владислав Лук’янов заявив, що занепокоєння його політичної сили викликає той факт, що на одному з округів Львівщини активність виборців становила 90%, в той час як середня активність по області не перевищувала 70%. Чітко зрозуміло, що влада використала адміністративний ресурс, заявив регіонал.

«Ми будемо вимагати розслідування саме в округах Львівської області і притягнення винних до відповідальності», – сказав Лук’янов.

БЮТ напередодні заявив про свiй намiр оскаржити в судах результати голосування на президентських виборах на окремих дiльницях у деяких областях.

Водночас представники Партiї регiонiв заявили, що у цiй iнiцiативi БЮТ немає судової перспективи.

Recommended

XS
SM
MD
LG