Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 20:16

БЮТ вимагатиме визнати недійсними результати виборів у Дніпропетровську


Дніпропетровський штаб Юлії Тимошенко сьогодні заявив про значні фальсифікації під час виборів у цьому місті, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

За офіційною заявою штабу Тимошенко, приблизно до половини дільниць міста виборців підвозили мікроавтобусами, замовленими штабом Віктора Януковича. В автобусах, кажуть в штабі, людей агітували за кандидата, і це є значним порушенням.

За фактами підвезення виборців до окружних виборчкомів, як поінформували в штабі Юлії Тимошенко, спрямовано 184 скарги.

Також бютівці зазначають, що зафіксували в місті факти голосування виборців вдома – без медичних довідок, що підтверджують стан здоров’я людей, а також факти порушення виборчого законодавства під час голосування в лікарнях: так, у студентській лікарні в день виборів голосували 40 людей, тоді як напередодні там було тільки 10 пацієнтів.

У регіональному штабі Віктора Януковича усі звинувачення відкидають. Як повідомив Радіо Свобода керівник обласної організації Партії регіонів Олег Царьов, у день виборів підвезення людей до дільниць було організоване не прихильниками кандидата Януковича, а місцевими ветеранськими організаціями, і це підтверджено відповідними договорами між об’єднаннями і перевізниками.

Крім того, як зазначив регіонал, ніякої агітації на користь котрогось із кандидатів під час перевезення людей не велося.

За словами Царьова, заяви штабу опонентів щодо скасування результатів виборів в усьому Дніпропетровську – «суто політичні», бо, за українським законодавством, результати виборів можна скасувати лише за окремо взятими дільницями.

Recommended

XS
SM
MD
LG