Доступність посилання

ТОП новини
15 Грудень 2018, Київ 04:48

Луценко: Янукович переміг на виборах завдяки бездіяльності Генпрокуратури


Колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявляє, що бездіяльність Генеральної прокуратури стала однією з причин результату, який одержав лідер Партії регіонів Віктор Янукович на виборах Президента.

«Головним досягненням Януковича під час другого туру президентських виборів є бездіяльність Генеральної прокуратури України, підконтрольної Партії регіонів, яка не зробила найменших дій для покарання фальсифікаторів», – сказав Луценко.

За його словами, Міністерство внутрішніх справ направило в Генпрокуратуру під час виборів 381 матеріал про порушення кримінальних справ, на які органи прокуратури «практично не відреагували».

Як заявив Луценко, були виявлені факти підкупу виборців, фальсифікації документів для голосування вдома, незаконної агітації.

«З 381 матеріалу для порушення кримінальних справ з повністю обґрунтованими юридичними висновками, які зробило Міністерство, прокуратура порушила аж 7 кримінальних справ станом на вчорашній день», – сказав Луценко, виконання яким обов’язків міністра після звільнення з міністерської посади зупинене в суді.

Крім того, за його словами, Янукович отримав свій результат на виборах Президента через масове підвезення Партією регіонів людей на виборчі дільниці в день виборів.

Луценко заявив, що всі спроби міліції зупинити незаконні дії щодо агітації виборців у день голосування зіштовхувалися з протидією з боку органів прокуратури.

Водночас, наголосив він, із погляду міліцейської компетенції вибори пройшли досить спокійно, що, за його словами, стало наслідком проведеної міліцією профілактики.

За попереднім підрахунком 100% електронних протоколів дільничних виборчих комісій, 48,95% виборців проголосували за Віктора Януковича, 45,47% – за Юлію Тимошенко.

Recommended

XS
SM
MD
LG