Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 09:22

Партія регіонів просить Генпрокуратуру перевірити правдивість заяв Турчинова і Луценка про фальсифікації


Партія регіонів просить Генеральну прокуратуру перевірити правдивість заяв першого віце-прем'єр-міністра Олександра Турчинова і колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка про фальсифікації на виборах Президента.

Про це на прес-конференції заявив депутат Верховної Ради від Партії регіонів Борис Колесніков.

«Наша юридична служба за підписом народних депутатів сьогодні направила (Генеральному прокуророві) Олександрові Медведьку заяву, у якій ми просимо вивчити все сказане Юрієм Луценком і Олександром Турчиновим щодо правопорушень, що підпадає під статтю 183, частина 2 (Кримінального кодексу) – свідомо помилкове повідомлення про злочин, яким створюються штучні докази», – заявив він.

За словами Колеснікова, Турчинов і Луценко підштовхують людей до вчинення такого злочину, масово змушуючи писати свідомо неправдиві заяви про порушення.

Депутат також наголосив, що всі заяви про фальсифікації, зроблені прихильниками Прем'єр-міністра Юліи Тимошенко, не витримують жодної критики.

Зокрема, зазначив він, надана до Центральної виборчої комісії інформація свідчить про те, що кількість тих, хто проголосував вдома, а також виборців, включених у списки в день голосування в областях, де більша кількість виборців підтримала Тимошенко, вища, ніж в областях, що підтримали лідера Партії регіонів Віктора Януковича.

Крім цього, Колесніков заявив, що на тих дільницях у Криму, на яких, за даними БЮТ, були фальсифікації на користь Януковича, у день голосування членами виборчкому від Партії регіонів було виявлено ручки зі зникаючим чорнилом, а при підрахунку бюлетенів було виявлено 150 чистих бюлетенів.

48,95% виборців проголосували за кандидата на Президента, лідера Партії регіонів Віктора Януковича, 45,47% – за Тимошенко на виборах Президента за результатами підрахунку 100% протоколів дільничних виборчих комісій.

Recommended

XS
SM
MD
LG