Доступність посилання

24 Вересень 2018, Київ 18:08

Литвин пропонує провести інавгурацію Януковича 25 лютого


Голова Верховної Ради України Володимир Литвин пропонує ухвалити постанову про проведення урочистого засідання для інавгурації новообраного Президента 25 лютого. Таку пропозицію він озвучив на засіданні погоджувальної ради лідерів фракцій у понеділок.

При цьому спікер висловив думку про необхідність ухвалення такої постанови, оскільки наступний тиждень – непленарний.

Фракція Партії регіонів підтримала таку пропозицію Литвина. Як заявив перший заступник лідера фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, рішення про проведення 25 лютого інавгурації новообраного Президента України «дасть сигнал судам не затягувати розгляд усіх скарг на порушення під час виборів».

Вчора Центральна виборча комісія офіційно оголосила лідера Партії регіонів Віктора Януковича новообраним Президентом України.

Згідно з результатами, оприлюдненими ЦВК, за Віктора Януковича проголосувало на майже 3,5 відсотки виборців більше, ніж за Юлію Тимошенко.

Ющенко закликає ВАСУ оперативно розглянути скарги на результати виборів

Президент Віктор Ющенко просить Вищий адміністративний суд України (ВАСУ) забезпечити законність та оперативність розгляду скарг кандидатів на посаду Президента щодо встановлення результатів виборів, повідомляє прес-служба глави держави.

«Я хочу забезпечити легітимну передачу влади легітимному Президентові», – сказав Ющенко під час зустрічі з головою ВАСУ Олександром Пасенюком.

Ющенко наголосив, що «до нього звернулася один із кандидатів на посаду Президента України – Юлія Тимошенко – з інформацією про те, що, на її думку, під час виборів були допущені значні порушення виборчого законодавства», – інформує прес-служба глави держави.

Виборчий штаб Юлії Тимошенко має намір оскаржити результати виборів у Вищому адмінсуді 16 лютого.

Завтра парламент має визначитися щодо місцевих виборів і дати інавгурації


Завтра Верховна Рада розгляне питання щодо скасування постанови про призначення місцевих виборів на 30 травня. Про це повідомив перший заступник голови Верховної Ради Олександр Лавринович.

За його словами, спочатку парламент розгляне проект постанови щодо визначення дати приведення до присяги новообраного Президента України, а потім буде розглянутий проект постанови щодо скасування дати місцевих виборів.

Перший віце-спікер наголосив, що сьогодні «виникла непередбачувана ситуація», з якою «зіткнулася країна щодо легального законного фінансування виборчої кампанії». Він нагадав, що на сьогодні відсутній державний бюджет на 2010 рік, який би передбачав фінансування виборів до місцевих органів влади.

Як зауважив Лавринович, упродовж тижня народні депутати узгоджуватимуть позиції щодо виходу із ситуації, яка склалася з місцевими виборами.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG