Доступність посилання

ТОП новини
18 Січень 2019, Київ 04:58

Ющенко: засідання ВАСУ з розгляду виборчих скарг будуть публічними


Президент України Віктор Ющенко заявляє, що засідання Вищого адміністративного суду, який розглядатиме скарги щодо фальсифікацій результатів виборів глави держави, будуть публічними.

За словами Президента, відповідної домовленості було досягнуто вчора під час зустрічі з головою ВАСУ Олександром Пасенюком.

«На засідання суду можуть прийти журналісти, спостерігачі, будуть виділенні окремі місця для такої аудиторії», – сказав Ющенко.

Президент повідомив про домовленість із головою ВАСУ про те, що кожну скаргу суд розглядатиметься незаангажовано, законно. За словами Ющенка, скарги будуть розподілені між різними суддями-доповідачами. Водночас усі скарги розглядатиме повний складом ВАСУ – 55 суддів.

«Це останнє зусилля, для того щоб Українська держава виконала свій обов’язок по забезпеченню чесних і законних виборів, які залишиться нам пройти. Я сподіваюсь, що і це етап засвідчить про те, що через законний спосіб ми можемо поставити фінальну крапку в тому, що ми називаємо вибори Президента», – наголосив Ющенко.

Виборчий штаб Тимошенко планує сьогодні близько 16:00 подати позов до Вищого адміністративного суду з оскарженням результатів другого туру виборів Президента. БЮТ виступав за публічний розгляд цього позову.

Recommended

XS
SM
MD
LG