Доступність посилання

ТОП новини
22 Березень 2019, Київ 23:09

Росія приділятиме основну увагу розвитку ядерних сил – Путін


Росія планує приділяти основну увагу розвитку ядерних сил, космічній і протиповітряній обороні. Як повідомляє прес-служба уряду Росії, про це заявив російський прем’єр Володимир Путін на нараді з пріоритетних напрямів державної програми озброєння на 2011-2020 роки.

«Йдеться про те, в які терміни і якими системами озброєнь ми маємо наситити нашу армію і флот, що повинні поставити на озброєння. Відповідно до плану розвитку і формування нового обличчя Збройних сил основна увага, звичайно, приділятиметься ядерним силам стримування, космічній і протиповітряній обороні», – сказав Путін.

За його словами, держпрограма озброєння покликана визначити довгострокові орієнтири для розвитку оборонно-промислового комплексу.

Путін наголосив, що перевагу під час розподілу замовлень надаватимуть якраз тим підприємствам, які будуть в змозі випускати по-справжньому конкурентоспроможну і за бойовою потужністю, і за дальністю, і за захищеністю продукцію.

Цього місяця президент Росії Дмитро Медведєв затвердив Військову доктрину, яка зберігає за Росією право застосування ядерної зброї у відповідь на загрози.
XS
SM
MD
LG