Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 01:19

Тимошенко прибула до ВАСУ


Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко прибула в зал судових засідань Вищого адміністративного суду на розгляд позову про оскарження встановлення Центральною виборчою комісією результатів голосування з виборів Президента.

Тимошенко зайняла місце, відведене в залі засідань для представників позивача.

Крім цього, в залі судових засідань перебувають депутати від фракції БЮТ Андрій Портнов, Сергій Соболєв, Володимир Пилипенко, Валерій Писаренко, Андрій Сенченко, депутат від фракції НУНС Борис Тарасюк, а також екс-президент Леонід Кравчук.

Від третьої особи в справі – лідера Партії регіонів Віктора Януковича, присутні депутати від фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко й Ельбрус Тедеєв.

Тим часом, біля будівлі суду зібралися прихильники Януковича учасники акцiї вишикувалися напроти будiвлi ВАСУ, частина з них перебуває в агiтацiйних наметах, встановлених уздовж проїжджої частини.

Вхiд до будiвлi суду обгороджений та закритий для перехожих.

Своєю постановою від 17 лютого Вищий адмінсуд зупинив дію рішення Центральної виборчої комісії про встановлення результатів повторного голосування виборів й обрання лідера Партії регіонів Віктора Януковича Президентом до завершення розгляду цієї адмінсправи.

Recommended

XS
SM
MD
LG