Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 07:09

Ющенко привітав Януковича з обранням і готує інавгурацію


Нинішній Президент Віктор Ющенко провів телефонну розмову з новообраним головою держави Віктором Януковичем і привітав його з «легітимним обранням» на посаду Президента, повідомила Ющенкова прес-служба.

Ющенко висловив сподівання, що Янукович як новообраний Президент докладе всіх зусиль для виконання своєї головної місії на цій посаді, а саме – консолідації України.

Ющенко повторив свої слова з телеінтерв’ю, про яке його прес-служба повідомляла в п’ятницю, що зараз існує слушна нагода втілити тезу «схід і захід разом».

Також Ющенко побажав Януковичеві обстоювати український інтерес та захищати демократичну традицію на посаді голови української держави.

Президент також підписав указ про «забезпечення проведення заходів, пов’язаних з інавгурацією новообраного Президента України».

Цим указом Ющенко затвердив склад оргкомітету цих заходів і видав доручення урядовим інституціям для інавгурації Януковича.

Раніше в суботу Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, головна суперниця Віктора Януковича, заявила, що відкликає свій позов проти результатів виборів, і залишила залу суду.

Тимошенко як кандидат на Президента позивалася в Вищому адміністративному суді України до Центральної виборчої комісії щодо встановлення результатів виборів, за якими переміг Янукович.

Recommended

XS
SM
MD
LG