Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 21:18

Янукович як Президент відвідає Москву вже на початку березня – Кремль


Президент Росії Дмитро Медведєв у телефонній розмові в суботу «ще раз привітав Віктора Януковича з повною і остаточною, юридично оформленою і міжнародно визнаною перемогою на виборах Президента України», повідомила прес-служба Кремля після того, як раніше в суботу в Києві суд припинив розгляд оскарження результату виборів.

За цим повідомленням, Медведєв і Янукович обговорили «перспективи двосторонньої взаємодії» і домовилися про те, що візит Януковича як Президента до Москви має відбутися в першій декаді березня.

Розмова відбулася з ініціативи російської сторони, мовиться в повідомленні.

Раніше в суботу в Києві Вищий адміністративний суд України задовольнив клопотання Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, головної суперниці Віктора Януковича на президентських виборах, яка заявила, що відкликає свій позов проти результатів виборів.

Тимошенко як кандидат на Президента позивалася до Центральної виборчої комісії щодо встановлення результатів виборів, за якими переміг Янукович.

Попередніми днями, коли після оголошення остаточних результатів виборів Віктора Януковича вітали з обранням світові лідери, від Дмитра Медведєва надійшло лише вітання з «успіхом» на виборах, без згадки про обрання чи перемогу.

Після другого туру президентських виборів 2004 року російське керівництво було чи не першим, яке відразу привітало Януковича з перемогою. Пізніше суд визнав, що результати другого туру було неможливо встановити через численні фальсифікації, і в повторному голосуванні Віктор Янукович програв Вікторові Ющенку.

Recommended

XS
SM
MD
LG