Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 22:00

БЮТ: регіонали перешкоджають проведенню позачергового засідання


Партія регіонів перешкоджає проведенню позачергового засідання Верховної Ради, яке ініціювала фракція БЮТ. Про це заявив перший заступник голови фракції БЮТ Андрій Кожем’якін, повідомили в прес-службі БЮТ.

«Фракція БЮТ згідно зі статтею 87 Конституції і статтею 19 Регламенту зібрала підписи для проведення позачергового засідання з єдиною вимогою – розглянути постанову Партії регіонів про відставку Кабінету Міністрів. Проте на даний момент ми зіткнулися із шаленим спротивом і штучними перешкодами з боку регіоналів», – заявив парламентар.

За словами Кожем’якіна, секретаріат Верховної Ради категорично не хоче прийняти підписи БЮТ, а голова Верховної Ради Володимир Литвин категорично відмовляється скликати позачергове засідання.

Перший заступник голови фракції БЮТ заявляє, що така поведінка регіоналів та «їхніх сателітів зумовлена розумінням власної неспроможності відправити уряд у відставку».

«Вони розуміють, що голосів за відставку уряду у них немає і найближчим часом не буде», – наголосив народний депутат. За словами Кожем’якіна, блокування позачергового засідання Партією регіонів і секретаріатом Верховної Ради є порушенням закону.

Блок Юлiї Тимошенко наполягає на негайному розглядi проекту постанови про вiдставку Кабiнету Мiнiстрiв, iнiцiйованого Партiєю регiонiв.

Перший віце-прем’єр Олександр Турчинов сьогодні заявив, що фракцiя БЮТ внесла 150 пiдписiв, ініціюючи проведення позачергового засідання парламенту в середу для розгляду цього питання. У Партії регіонів назвали намір БЮТ «піаром».

Минулої п’ятницi депутат вiд фракцiї Партiї регiонiв Олександр Єфремов зареєстрував у парламентi проект постанови про вiдповiдальнiсть Кабiнету Мiнiстрiв.
XS
SM
MD
LG