Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 22:59

На Харківщині в зоні підтоплення можуть опинитися 60 тисяч людей


У зоні підтоплення на Харківщині може опинитися близько 18 тисяч будинків і 60 тисяч людей. Такі цифри сьогодні озвучили на нараді з питань підготовки до весняної повені в обласній адміністрації, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

За інформацією чиновників, в зонах підтоплення, окрім житлових будинків, можуть опинитися також близько 20 комунальних і 40 відомчих водогонів, три тисячі колодязів та сотня артезіанських свердловин, які є джерелом централізованого водопостачання. За даними прес-служби обласної адміністрації, наразі в області відповідальні служби роблять усе можливе, щоб мінімізувати наслідки повені.

Поки що від танення снігу та розливу річок найбільше страждають жителі Барвінківського району. В руслі річки Сухий Торець відбулося різке підвищення води, що призвело до підтоплення окремих мікрорайонів міста Барвінкове.

Поодинокі випадки підтоплення зафіксовані також у Балаклійському, Зміївському, Кегичівському, Куп’янському та Харківському районах. Що ж до Харкова, то тут великої повені не очікують, адже стрімке танення снігу стримує морозна температура вночі. Тож тала вода до річок надходить поступово.

Recommended

XS
SM
MD
LG