Доступність посилання

ТОП новини
19 Листопад 2018, Київ 08:59

Замість капітуляції Тимошенко перейшла до «партизанської війни»; під Києвом планують новий ядерний могильник (огляд преси)


Київ – Сподівання Партії регіонів, що Юлія Тимошенко піде в опозицію, програвши й змирившись із неминучим, розвіялися, мов літній ранішній туман. Як пише газета «День», Юлія Володимирівна замість беззастережної капітуляції перейшла до партизанської війни на своїй території, себто в парламенті. Парламентські інтриги, в яких вона чудовий майстер, і затягування невизначеного положення переможця виборів загрожує вельми небезпечними для Віктора Януковича наслідками. По-перше, він опиняється в становищі Віктора Ющенка й утягується в абсолютно безперспективну боротьбу з Прем’єр-міністром, яка зберігає в своїх руках головні важелі виконавчої влади. По-друге, погіршення економічної ситуації й неможливість усе списати на попередній Кабмін почне по-руйнівному діяти на попутників і на базовий електорат «біло-блакитних». Докладніше про небезпеки протистояння – в статті «Плоди перемоги та чинник часу».

До численних екологічних негараздів України може додатися ще одна, попереджає газета «Нова». Неподалік Києва, в Чорнобильській зоні, планують зробити небачених розмірів ядерний могильник. Але якщо можновладці говорять, що подібне захоронення дуже вигідне для України, то екологи б’ють на сполох, застерігаючи, що на зону відчуження може перетворитися значна територія країни. Адже з часом відходи потраплятимуть у ґрунт, а вже звідти розповсюджуватимуться далеко за межі могильника. Видання нагадує, що в Україні і так щорічно реєструється 165 тисяч нових випадків онкологічних захворювань, а до 2020 року ця цифра може збільшитися до 200 тисяч. І значну роль тут відіграє підвищений радіаційний фон, наголошує видання.

Нема в Україні біди, яку не можна було б списати на випадок або стихійне лихо. Так само як нема проблеми, розв’язання якої не можна було б перекласти на чужі плечі. Наприклад, як стверджує Київський водоканал, саме через сувору зиму, яка вкрила товстою кригою Київське водосховище та Десну, риба масово почала гинути, і тепер кияни можуть споживати неякісну питну воду. Щоб цього не сталося, водоканал просить місто терміново надати понад 47 мільйонів гривень на спеціальні сорбенти та коагулянти. Журналісти газети «Голос України» не можуть збагнути, чому ж «профільні служби» згадали, що без кисню риба зазвичай гине, лише коли скресла крига, і тільки нині почали говорити, що попередити загибель риби можна розчищенням льодової кірки, що є в компетенції… МНС. Відповіді – в матеріалі «Крига скресла. Дніпро засмердів».

В Україні близько двох мільйонів осіб користуються послугами інтернет-магазинів. Але незабаром, як попереджає газета «Вечірні вісті», на електронну комерцію чекають великі зміни. Народні депутати хочуть удосконалити законодавство, щоб і споживачів захистити, і бюджет наповнити. Що саме може змінитися в цій галузі, видання інформує у публікації «Рада візьметься за інтернет-магазини».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG