Доступність посилання

ТОП новини
24 Липень 2019, Київ 03:20

Новий Президент бачить Україну європейською позаблоковою державою


Президент Віктор Янукович перед почесною вартою під час своєї інавгурації. Київ, 25 лютого 2010 року.

Президент Віктор Янукович у своїй інавгураційній промові в парламенті після того, як він склав присягу на вірність народові і став Президентом України, заявив, що виступає за рівноправні відносини України з Росією, Європейським Союзом, США.

«Будучи мостом між Сходом і Заходом, інтегральною частиною Європи і колишнього СРСР водночас, Україна обере таку зовнішню політику, яка дозволить нашій державі отримати максимальний результат від розвитку рівноправних і взаємовигідних відносин з Російською Федерацією, Європейським Союзом, США та іншими державами, які впливають на розвиток ситуації у світі», – сказав Янукович.

За словами Януковича, він бачить Україну «європейською позаблоковою державою».

Президент заявив, що виклики, які стоять перед міжнародною спільнотою, диктують потребу об’єднуватися в якомога ширшому форматі. «Людству, і Україні в тому числі, потрібен ЄС у глобальному прочитанні. Я маю на увазі Єдиний Світ як силу, здатну гарантувати планеті мирне співіснування різних цивілізацій, енергетичну, екологічну, продовольчу безпеку», – пояснив він.

Екс-Президент Віктор Ющенко прогнозував істотну зміну зовнішньополітичного курсу при президентстві лідера Партії регіонів Віктора Януковича.

Янукович у період передвиборної президентської кампанії висловлювався за участь України в Єдиному економічному просторі з Росією, Білоруссю й Казахстаном.

Янукович закликає народних депутатів до співпраці в ім’я України

Президент Віктор Янукович у своїй інавгураційній промові також закликав народних депутатів до співпраці в ім’я України.

«Взаємне несприйняття внаслідок поразки одних і перемоги інших є не лише деструктивним із позицій інтересів держави, але й глибоко аморальним», – заявив Янукович.

За словами голови держави, Україну можна досить швидко вивести з кризи. Янукович зауважив, що наразі країна перебуває у вкрай складному становищі: відсутній держбюджет, великі зовнішні борги, бідність, розвалена економіка.

«Я вважаю, що державу можна не лише врятувати від соціально-економічного колапсу, але й швидко вивести на шлях прискореного розвитку», – сказав Янукович.

Янукович перейняв командування Збройними силами

Президент Віктор Янукович прийняв рапорт начальника Генерального штабу Збройних сил Івана Свиди. Начальник Генштабу віддав рапорт у перебігу церемонії надання військових почестей Януковичеві як новому Президентові на площі перед Секретаріатом Президента.

Після цього Януковичеві були представлені командувачі видів військ ЗСУ, відбулася церемонія підняття державного прапора й прапора Президента, пролунав Гімн і артилерійський салют.

На завершення заходу воїни почесної варти пройшли врочистим маршем перед Президентом – Верховним головнокомандувачем.

Ющенко передав справи Януковичеві

Колишній Президент Віктор Ющенко передав справи Президентові Віктору Януковичеві, повідомила колишній прес-секретар Ющенка Ірина Ванникова.

За її словами, Ющенко зустрів Януковича на четвертому поверсі Секретаріату Президента й привітав зі вступом на посаду.

Після цього він запросив його в робочий кабінет, де в них відбулася коротка зустріч.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG