Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 02:16

У Києві Янукович почав прийом з нагоди iнавгурацiї


В «Українському домi» в Києві в четвер розпочався прийом Президента України з нагоди iнавгурацiї. О 14.20 Янукович прибув в «Український Дім», пройшов повз стрій воїнів Почесної варти червоною килимовою доріжкою до центрального входу.

Після цього, відповідно до протоколу, розпочалася церемонія вітання Президента України з главами іноземних держав.

В урочистостях, крім запрошених керівників іноземних делегацій, які прибули для участі у церемонії інавгурації Президента України, беруть участь представники українських політичних, ділових, культурних і мистецьких кіл, відомі спортсмени, громадські діячі, представники вищого духовенства та іноземні дипломати.

Це, зокрема, голова Верховної Ради Володимир Литвин, секретар РНБО Раїса Богатирьова, екс-президент України Леонід Кучма, народні депутати від Партії регіонів, у тому числі Рінат Ахметов, деякі народні депутати від фракцій «Наша Україна – Народна самооборона», Блоку Литвина та Компартії.

На церемонії також присутні мер Києва Леонід Черновецький, депутат Київської міської ради Віталій Кличко, голова Федерації футболу України Григорій Суркіс, політик Віктор Балога, бізнесмен і меценат Віктор Пінчук, начальник Генерального штабу – головнокомандувач Збройних Сил України Іван Свида, голова Національного банку України Володимир Стельмах, а також дружина Президента Людмила Янукович та інші члени його родини.

Президент має виступити з промовою з нагоди вступу на посаду глави держави.

Recommended

XS
SM
MD
LG