Доступність посилання

ТОП новини
09 Грудень 2018, Київ 23:59

Греція оголосила про нові антикризові заходи


Уряд Греції оголосив сьогодні про нові екстрені заходи зі скорочення бюджетних витрат для подолання фінансової кризи, що спіткала цю країну.

Повідомляється, що будуть «заморожені» пенсії, скорочені премії державних службовців, підвищений податок з продажу алкоголю, тютюнових виробів та пального. Очікується, що ці кроки допоможуть збільшити бюджет на майже 5 мільйонів євро додатково.

Європейський Союз вітав це рішення Греції. Канцлер Німеччини Анґела Меркель заявила сьогодні: «Це серйозний крок до того, щоб досягнути запланованої мети – скоротити витрати бюджету на 4 відсотки. Наскільки мені відомо, Європейська комісія, Європейський центральний банк та Міжнародний валютний фонд вітають це рішення, а це є дуже важливим знаком для того, щоб довіра ринків до економіки Греції зросла і євро зміцніло знову».

Прем’єр-міністр Греції Георгіос Папандреу заявив сьогодні, що чекає від інших країн Євросоюзу солідарності в боротьбі з кризою. Він порівняв ситуацію в його країні, дефіцит бюджету якої перевищив ліміт, встановлений Євросоюзом, в 4 рази, з «воєнним станом».

Recommended

XS
SM
MD
LG