Доступність посилання

ТОП новини
15 Грудень 2018, Київ 11:01

Візит Бурджанадзе до Москви у Грузії розцінили як зраду


У парламенті Грузії розцінили як «спрямований проти інтересів держави» візит до Москви екс-керівника найвищого законодавчого органу країни, лідера опозиційної партії «Демократичний рух – Єдина Грузія» Ніно Бурджанадзе.

«Видно, як чорним по білому, хто може співпрацювати з окупантами ... і хто може бігати між кабінетами, щоб знайти собі прихильників у діях проти свого народу», – цитують грузинські агенції новин одного з лідерів пропрезидентської більшості Грузії Георгія Габашвілі.

«Політики, які думають, що роблять велику політику, а реально – зрадники, не будуть мати підтримки в грузинському суспільстві», – наголосив депутат.

Колишня голова парламенту Грузії Ніно Бурджанадзе під час візиту до Москви зустрілась із російським прем’єром Володимиром Путіном.

Останній, зокрема, заявив, що розраховує на нормалізацію відносин із Грузією, опираючись на тих людей, які хочуть мати такі відносини з Росією.

Під час зустрічі Путін також наголосив: «Ми готові розвивати відносини з усіма політичними силами, зі всім громадянським суспільством, із цілим грузинським народом. Я дуже розраховую на те, що, покладаючись на тих людей, які хочуть мати нормальні відносини з Росією, ми зможемо відновити рівень наших відносин, який був до кризи, і будемо дивитися в майбутнє, будемо розвивати відносини».

У свою чергу Бурджанадзе зазначила, що останнім часом російсько-грузинські відносини дійшли до «трагічного глухого кута», проте висловила сподівання, що з цієї ситуації можна буде знайти вихід.

«Нормальні відносини з Росією – це в інтересах мого народу, це в інтересах моєї держави, це в інтересах вашого народу і вашої держави. Тому це потрібно зробити, обов’язково, це обов’язок кожного громадянина, тим більше тих, хто займається політикою. І я вважаю, що кроки, які в цій складній ситуації полегшать життя простих людей, ці кроки, вони дуже важливі», – сказала Бурджанадзе

Перед поїздкою до Росії Ніно Бурджанадзе заявляла, що має намір зайнятися «великою політикою» і знову закликала до відставки президента Грузії Міхеїла Саакашвілі.

Recommended

XS
SM
MD
LG