Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2018, Київ 03:21

Регіонали формують «бліцкриг», ігноруючи Конституцію. Український парламентаризм у передінфарктному стані (огляд преси)


Київ – Міф про те, що остання п'ятирічка виховала в Партії регіонів демократичні традиції й суттєво змінила її лідера Віктора Януковича, наразі спростовується, пише газета «Україна молода». Партія регіонів знову діє силою, а закон знову крутиться дишлом у напрямку, який задає кон'юнктура переможця. Про це наголошується у статті «Регіонали» формують коаліцію в стилі «бліцкриг», ігноруючи тлумачення Конституційного Суду».

Партія регіонів прагне створити технічну коаліцію, необхідну для ключових голосувань – за нового прем’єра і Кабмін. І поки БЮТ доводитиме в Конституційному суді невідповідність цього кроку регламенту Основного закону, Партія регіонів зміцнить свою владу настільки, що опозиція буде викинута на політичний маргінес. Про це пише газета «Нова» у статті «Позашлюбна коаліція».

Український парламентаризм переживає стагнацію, деградує й перебуває в передінфарктному стані, стверджує газета «День». Видання переконує, що Верховна Рада, яка мала б бути загальнодержавним локомотивом, наразі є гальмом. Із кожним новим скликанням парламент все менше нагадує журналістам орган народного представництва і все більше скидається на вуличний базар, де все продається і все купується. Торговельних обмежень, таких як ідеологія, апріорі не існує. Одним словом, парламентська зона вільної торгівлі... Докладніше з думкою газетярів видання знайомить у статті «Як «вилікувати» парламент?».

Газета «Діло» публікує результати рейтингу бізнес-леді. Його учасниці – перші особи компаній, що працюють в Україні. 1-е та 2-е місця посіли представниці найбільших алкогольних холдингів в Україні. Більше про те, де господарюють жінки і хто ввійшов до першої п’ятірки, інформується в статті «Топ-100 бізнес-леді України».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG