Доступність посилання

ТОП новини
16 Листопад 2018, Київ 22:35

Депутати з НУНС можуть блокувати парламент – Юрій Гримчак


Член депутатської групи «Народна самооборона» у фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона», народний депутат Юрій Гримчак заявив у суботу в ефірі Радіо Свобода: «Можливо, що на наступному тижні ми будемо блокувати парламент. Я не виключаю цього. Можливо, будемо битися біля трибуни».

«Ми живемо в парламентсько-президентській республіці. Сьогодні дійова особа виконавчої влади – Прем’єр-міністр. Якщо б ми всі об’єдналися в цей досить скрутний для України час, то Віктор Федорович (Янукович) мав би трохи менше повноважень, ніж Віктор Андрійович (Ющенко)», – сказав Юрій Гримчак.

«Усі розмови про коаліцію з НУНС і про два десятки перемовників, котрі там були, були для того, щоб знайти там із десяток «військовополонених» (мені так сподобалося, як комуністи називають цих людей – «військовополонені), щоб мати 226 голосів у Верховній Раді для прийняття будь-якого рішення. Завдання вони ставлять, наскільки я розумію, досить просте – вони хочуть провести (Миколу) Азарова Прем’єр-міністром, призначити уряд. І тоді ми будемо жити, якщо керуватися цією логікою, з напівлегітимним Президентом, із нелегітимним спікером (якщо керуватися логікою Литвина, що закон має зворотну силу), і ми будемо мати нелегітимного прем’єра», – каже депутат.

«Більша частина групи («Народної самооборони») сказала, що ми за ту коаліцію, котра є, і будемо підтримувати в даному випадку Юлію Тимошенко після виборів на посаді Прем’єр-міністра. Давид Важаєвич (Жванія) вважав інакше. І на сьогоднішній день він і сам не заперечує, що вів перемовини з Партією регіонів про створення коаліції. Але, наскільки я розумію, він, так само як і ті люди, котрі до цього приєдналися, були трохи обмануті Партією регіонів у своїх сподіваннях. Тому що Партія регіонів без перемовин із будь-якою складовою частиною НУНС уже створила свою більшість і на всіх парах пре до того, щоб узяти всю владу в країні», – сказав член депутатської групи «Народна самооборона» у фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона», народний депутат Юрій Гримчак у суботу в ефірі Радіо Свобода.
XS
SM
MD
LG