Доступність посилання

ТОП новини
18 Січень 2019, Київ 07:05

Обов'язок влади – продемонструвати твердість у відстоюванні національних інтересів – Ющенко


Екс-Президент України Віктор Ющенко наголошує, що обов'язок влади – продемонструвати твердість у відстоюванні національних інтересів. Про це повідомив сайт партії «Наша Україна» в суботу.

«Обов'язок влади – продемонструвати твердість у відстоюванні національних інтересів. Перший серед них – збереження і зміцнення країни навколо її європейського вибору, подолання політичної і економічної кризи. Україна вимагає від глави держави такого розуміння і виконання своїх обов'язків», – зазначає Віктор Ющенко.

Він також зауважує, що «розвиток українсько-російських відносин на ґрунті взаємної пошани і партнерства є пріоритетом зовнішньої політики України».

Водночас, екс-Президент додає, що перший офіційний візит Президента України Віктора Януковича до Москви не продемонстрував кроків до вирішення ключових проблем двосторонніх відносин.

«Його результати (візиту – ред.) підсилили в суспільстві тривогу – чи не ховається за гаслом про «поворот» в українсько-російських відносинах односторонній учинок усупереч національним інтересам України. Знаковою поступкою національними інтересами є публічне зобов'язання напередодні святкування 65-ї річниці перемоги Радянського Союзу у Великій Вітчизняній війні переглянути рішення про присвоєння звання Героя України Степану Бандері і Роману Шухевичу», – вважає Віктор Ющенко.

Під час свого візиту до Росії 5 березня Віктор Янукович заявив, що очікує якісних змін у відносинах України і Росії, а однією зі своїх цілей на посту глави української держави бачить необхідність наздогнати Російську Федерацію в соціально-економічному розвитку.

«Як своє завдання я бачу, щоб відносини Росії і України зробили крутий поворот у правильному напрямку, і щоб ми виконали те завдання, про яке мріють народи України і Росії», – заявив Янукович на зустрічі з російським президентом Дмитром Медведєвим.

Віктор Янукович також повідомив, що українська влада ухвалить рішення щодо указів екс-Президента Віктора Ющенка, який присвоїв звання Героїв України Степанові Бандері і Роману Шухевичу, до святкувань 65-річчя перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Recommended

XS
SM
MD
LG