Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 15:20

У БЮТ прогнозують створення коаліції вже сьогодні


Голова фракції Блоку Юлії Тимошенко у Верховній Раді Іван Кириленко допускає створення нової коаліції у вівторок. «Думаю, що сьогодні. А завтра вже може голосуватися уряд», – сказав Кириленко.

Водночас він наголосив, що дана коаліція буде «незаконна, неконституційна». При цьому, за його словами, до її складу можуть увійти 235 народних депутатів.

Водночас перший заступник голови фракції Партії регіонів Олександр Єфремов прогнозує, що нова коаліція буде створена після того, як набуде чинностi закон, який надає дозвiл на формування коалiцiї як фракцiям, так i окремим депутатам.

«Коалiцiя в парламентi формуватиметься пiсля того, як цей законопроект пiдпише Президент, i його буде опублiковано у вiдповiдних засобах масової інформації», – сказав регіонал.

При цьому Єфремов зауважив, що попередня коалiцiя за участю БЮТ, НУНС i блоку Литвина формувалася протягом трьох мiсяцiв, i закликав не квапити коалiцiантiв.

Верховна Рада внесла змiни до закону про регламент парламенту, що змiнюють порядок формування коалiцiї. За вiдповiдний закон у вiвторок проголосували 235 народних депутатiв iз 417, зареєстрованих у сесiйнiй залi. Згiдно iз законом, у формуваннi коалiцiї можуть брати участь як фракцiї парламенту, так i народнi депутати.
XS
SM
MD
LG