Доступність посилання

ТОП новини
15 Грудень 2018, Київ 06:15

Яценюк відмовився від пропозиції увійти до складу уряду – Янукович


Народний депутат, колишній кандидат у Президенти Арсеній Яценюк відмовився від запропонованої йому «високої посади в майбутньому уряді». Як повідомляє прес-служба Президента України, про це заявив Віктор Янукович сьогодні після зустрічі з Яценюком.

«Я завжди подаю руку назустріч тому, хто державні інтереси ставить вище за особисті. Я запропонував Арсенію Яценюку високу посаду в майбутньому уряді, який ми, сподіваюся, створимо вже найближчими днями. Але Арсеній Петрович відмовився і висловив переконання, що йому належить перейти в опозицію, – сказав Президент. – Я надіюся, що це буде конструктивна опозиція, яка не руйнуватиме країну».

Як заявив глава держави, з листа Яценюка він зрозумів, що депутат надає перевагу «варіанту дострокових виборів». «Але я не можу піти на такий крок. Тому що переді мною стоїть величезної ваги завдання – швидко й ефективно подолати кризу в державі і поліпшити життя людей. А для цього треба всім гілкам влади діяти спільно, системно і блискавично… Дострокові вибори – це велика втрата часу і ресурсів держави. Країна не може дозволити собі зараз такого марнотратства», – сказав Президент.

7 березня Яценюк направив Януковичу відкритого листа, в якому запропонував створити тимчасову коаліцію до проведення дострокових парламентських виборів.

Recommended

XS
SM
MD
LG