Доступність посилання

ТОП новини
17 Жовтень 2018, Київ 14:28

Чи не передчасно говорити про об’єднану опозицію? Президент готується до силового закріплення у владі? (Огляд преси)


Київ – В день народження Кобзаря Юлія Тимошенко вирішила стати головним опозиціонером країни. Але насправді говорити про об’єднану опозицію передчасно, вважають експерти газети «День». Поки що це виглядає лише формою політичного позиціонування...

В силовому блоці намічаються масштабні кадрові пертурбації. Як стверджує тижневик «Ділова столиця», новий Президент та його команда на ключових посадах правоохоронних органів хочуть бачити перевірених часом і спільною співпрацею своїх земляків. Сигналом до майбутніх чисток в силових відомствах стало призначення прокурором Києва «донецького» Юрія Ударцова. Видання наголошує, що земляки Віктора Януковича, як ніхто інший, допоможуть нинішньому господарю Банкової без зайвого розшаркування навести необхідний для нього порядок в країні. Відтак, вже незабаром, як прогнозують журналісти, варто очікувати гучних звинувачень на адресу представників вчорашньої влади в бюджетних зловживаннях і перевищенні повноважень. Конкретні прізвища на посаду міністрів силових відомств – в статті «Кадри вирішують все, або Президент готується до силового закріплення у владі».

Інвестиційну привабливість української економіки експерти газети «Діло» оцінюють за принципом «чим далі, тим страшніше». Наразі факторів, які б сприяли зростанню в експортно орієнтованих секторах вітчизняної економіки не спостерігається. Тому, першим кроком, який повинна зробити нова влада для заохочення інвесторів має бути спрощення податкового законодавства та реформування регуляторної системи. Заголовок публікації «Скромна інвестиційна «привабливість» України».

Хто б не сів у прем’єрське крісло, він матиме значно менший грошовий ресурс, ніж торік, наголошує газета «Голос України». Крім того, новий уряд повинен буде шукати гроші для покриття бюджетних розривів, і підвищувати обіцяні Президентом соціальні стандарти. Урядовці приречені заощаджувати на видатках, а тому практикуватимуть, як і його попередники, лише латання бюджетних дірок і заморожування проблем, а не їхнє радикальне вирішення.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG