Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 07:40

Чого чекають луганчани від своїх представників у Кабміні?


Луганськ – До нового складу Кабінету міністрів потрапило одразу двоє представників Луганщини. Віктор Тихонов – колишній голова Луганської облради, активний учасник сєверодонецького з’їзду та ідеолог федералізму – призначений віце-прем’єром, а Василь Надрага – представник Блоку Литвина – очолив міністерство праці та соціальної політики.

Представники Луганщини мало що зможуть змінити у розподілі фінансових потоків між Донецькою та Луганською областю. Такої думки дотримується луганський політичний оглядач Олександр Гречаник. На його переконання, щоб змінити ситуацію потрібно змінювати бюджетну систему.

«Проект бюджетного кодексу, який був запропонований попереднім урядом для багатьох, скажімо сільських громад, тільки погіршував ситуацію. Тут треба системні підходи. А від того, що наші земляки знаходяться в уряді…Ви знаєте, у мене є дуже великі сумніви, що від цього щось кардинально зміниться», – вважає Олександр Гречаник.

Василь Надрага досвід адміністративної роботи, хоч і не на великій посаді, але має. Раніше в Луганській області він очолював управління пенсійного фонду. Тому, можна сказати, із соціальною сферою він знайомий.

Багато сподівань у луганчан викликало призначення Віктора Тихонова. В регіоні його добре знають. Тож саме з його постаттю луганчани пов’язують найбільші сподівання.

– Будемо сподіватися, що щось зміниться. Буде більше грошей направлятися в регіони. Віктор Миколайович Тихонов дуже давно проштовхував цю ідею. У нього завжди була ідея розвитку регіону

– На мій погляд те, що в Кабмін потрапили представники Луганської області – це дуже добре. Для малої Батьківщини вони мають зробити щось позитивне

– Зараз до влади прийшла Партія Регіонів. Сподіваюсь, що вони займуться вирішенням проблем в маленьких шахтарських містечках

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG