Доступність посилання

ТОП новини
15 Грудень 2018, Київ 18:01

У Тернополі започаткували кампанію «Табачник – іди геть!»


У Тернополі молодіжні організації започаткували Всеукраїнську кампанію «Табачник – іди геть!», повідомило в суботу агентство «УНІАН», посилаючись на ініціатора кампанії Назара Зелінку.

За його словами, акція спрямована на те, щоб через тиск громадської думки домогтися відставки новопризначеного міністра освіти і науки Дмитра Табачника.

Оргкомітет кампанії закликає однодумців писати гасло кампанії у всіх можливих для цього місцях. «Наш метод – масовий громадянський активний спротив в аудиторії чи кафедрі університету, в школі і перед установами управлінь та Міністерства освіти і науки. Напиши на шкільній чи аудиторській дошці, на молодіжному форумі, на асфальті перед входом, на дошці оголошень, всюди, де тільки дозволить уява та не буде порушуватись благоустрій, – «Табачник, іди геть!», – закликає оргкомітет кампанії.

Киянам оргкомітет пропонує приклеїти листівку з закликом «Табачник, іди геть!» або подібного змісту перед входом у Міністерство освіти і науки.

Назар Зелінка розраховує, що кампанію підтримають не лише школярі і студенти, а й учителі та професорсько-викладацький склад вишів.

Ініціативу такої кампанії він пояснює потенційними загрозами, які, на його думку, несе призначення Табачника. «Довіряючи йому освітню галузь, ми ризикуємо втратити чи не найбільший суспільний набуток останніх років – зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО), яке зруйнувало корупційні схеми при вступах у ВНЗ і для мільйонів дітей дало можливість лише завдяки власним знанням здобути вищу освіту. Крім того, в своїх заявах як «міністр тіньового уряду» Табачник наголошував на зміні шкільних програм із історії, що фактично зруйнує усі набутки у цій сфері останніх років», – переконаний Зелінка.

Він також висловив переконання, що таку високу посаду не має права займати особа, яка відкрито й системно виступає проти єдиної державної української мови, національної історії та соборності. «Табачник неодноразово подавав неправдиві свідчення про ОУН-УПА та її провідних діячів. Лише в останні роки з-під його пера, спільно з комуністом Крючковим, вийшли кілька праць, які повністю суперечать історичній правді та спрямовані на розкол українського суспільства. Табачник також сумно прославився, й заперечуючи трактування Голодомору як геноциду українського народу», – заявив Зелінка.

Recommended

XS
SM
MD
LG