Доступність посилання

ТОП новини
18 Жовтень 2018, Київ 01:14

Геннадій Москаль критикує призначення Анатолія Могильова на чоло МВС


Геннадій Москаль, народний депутат від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона», який має великий досвід роботи в органах Міністерства внутрішніх справ, заявив у суботу в ефірі Радіо Свобода, що має «тільки негативну характеристику» для новопризначеного міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова.

За словами Москаля, Могильов, виходець із Донецької області, котрий свого часу працював у міліції в цій області й якийсь час очолював кримську міліцію, де відзначився кількома скандалами, – це людина, «абсолютно системі не відома».

За даними депутата, очікували, що в новому уряді Міністерство внутрішніх справ очолить фахівець – Микола Джига, який довго працював першим заступником міністра, очолював Головне управління боротьби з організованою злочинністю, який «систему знає, і система його знає, його вимоги, всі недоліки, всі позитиви», або ж Валерій Бевз, який у свій час очолював Чернівецьке обласне управління, Чернігівське обласне управління, Вінницьке обласне управління внутрішніх справ – за словами Москаля, «достатньо підготовлений фахівець».

«Були і інші кандидатури, я ще раз кажу, позитивні… І чому впало з позитиву на негатив, це дійсно для мене і всього МВС було трохи шоком», – додав Геннадій Москаль.

Він вважає, що призначення Могильова – «великий крок назад».

Москаль також звернув увагу, як після призначення Могильова всіх начальників обласних управлінь, за його словами, змусили написати заяви на звільнення.

«Якщо це з цього починається перебудова міліції… Можливо, є у них резерв. Але якщо будуть так призначати, як призначали міністра, і за таким принципом будуть призначати начальників усіх обласних управлінь, то я особисто вважаю, що це відкине міліцію далеко, і реформ і якогось порядку на вулицях і для забезпечення нашої особистої безпеки в найближчий час очікувати не можна», – заявив про дії владної нині в Україні Партії регіонів та її представників народний депутат від фракції Блоку «Наша Україна – Народна самооборона» Геннадій Москаль в ефірі Радіо Свобода в суботу.
XS
SM
MD
LG