Доступність посилання

ТОП новини
09 Грудень 2018, Київ 22:36

Тимошенко закликає опозицiю до єдностi


Лідер БЮТ Юлія Тимошенко закликає лідерів опозиційних сил утриматися від взаємних образ та суперечок і працювати на єднання.

«У нас був негативний досвiд розбрату у владi в однiй демократичнiй командi, коли люди, якi за визначенням мають один свiтогляд, однi iдеологiчнi принципи та бачення розвитку Української держави, розпочали боротьбу мiж собою. Це, зрештою, i призвело до того, що сьогоднi в країнi вiдбувається повномасштабний реванш олігархії», – йдеться у вiдкритому зверненнi, поширеному прес-службою БЮТ у понедiлок.

За словами Тимошенко, «треба мати мужнiсть визнати помилки протиборства мiж демократичними силами, але визнати для того, щоб бiльше нiколи не допускати їх».

«Я переконана, що мине зовсiм небагато часу, i Україна матиме демократичну владу i гiдне життя. Саме заради цього ми повиннi сьогоднi всi разом працювати i дiяти. I перший крок – конструктивна спiвпраця опозицiйних демократичних сил», – йдеться у зверненнi.

Раніше голова фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександр Єфремов висловлював сподівання на формування об’єднаної й конструктивної опозиції.

11 березня після призначення прем’єр-міністром Миколи Азарова фракція БЮТ у парламенті перейшла в опозицію.

Про свою опозиційність також заявляли окремі групи депутатів з фракції блоку «Наша Україна – Народна Самооборона».

Recommended

XS
SM
MD
LG