Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 05:34

Івано-Франківська облрада вимагає звільнити Табачника


На сьогоднішній сесії Івано-Франківська обласна рада закликає до звільнення Дмитра Табачника з посади міністра освіти і науки України. Ухвалене відповідне звернення до Президента України Віктора Януковича, Голови Верховної Ради Володимира Литвина і Прем’єр-міністра Миколи Азарова.

Занепокоєння прикарпатських депутатів викликають насамперед «українофобські погляди» Табачника, «його заяви про черговий перегляд історії України, про зміну мовної концепції в освіті та врешті намагання ліквідувати зовнішнє незалежне оцінювання».

Втілення таких намірів міністра, мовиться у зверненні, «означає не просто відхід від принципів Болонського процесу, а повернення в освіту корупції та нав’язування комплексу меншовартості нашим дітям і молоді».

Застерігаючи від запровадження «антиукраїнських ідей» у гуманітарну сферу, депутати обласної ради заявляють про готовність протистояти таким намірам.

«Рішуче протестуємо проти спроб денаціоналізації гуманітарної сфери, знищення засад формування сучасної школи, через відміну зовнішнього незалежного оцінювання, створення перешкод для молоді у здобутті знань та входження України в європейський освітній простір. Ніхто не має права повертати Україну у минуле», – йдеться у зверненні сесії Івано-Франківської обласної ради.
XS
SM
MD
LG