Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 20:01

Чого хоче новий уряд, хто може очолити Партію регіонів і чому звільняють «вугільних генералів» (огляд преси)


Київ – Те, що Віктор Янукович у реалізації партійної освітньої програми вирішив опертися на плече класичного українофоба, свідчить, на думку експерта газети «День», що принаймні в сфері освіти до влади прийшов уряд не перспективних реформ, а примітивного реваншу. Експерт наголошує, що це призначення нівелює інавгураційну обіцянку Президента Януковича шукати порозуміння між сходом і заходом України. Докладніше з коментарями експертів газети «День» про новий склад Кабміну – в статті «Уряд «диригентів».

Напередодні своєї відставки міністр вугільної промисловості Валентин Полтавець призначив нових керівників двох найбільших в Україні шахт з видобутку антрациту – «Ровенькіантрацит» і «Свердловантрацит». Колишні керівники, як інформує газета «Діло», були єдиними «вугільними генералами», які відверто підтримали Юлію Тимошенко на виборах. Про причини замінити видання розповідає у статті «БЮТ виводить «вугільних генералів» з-під вогню».

Партія регіонів не поспішає закріпити зміни, що відбулися останніми тижнями, стверджує газета «Сегодня». Йдеться про заміну лідера партії. Кого вже не пророкували на цю посаду, навіть Сергія Тігіпка. Однак, як пише видання, найбільше шансів стати головним «регіоналом» має Микола Азаров. Докладніше про розподіл партійних посад інформується в матеріалі «Янукович – почесний, Азаров – реальний».

Після 2-ої світової війни керівництво Радянського Союзу зробилo висновок, що Україна, як жодна інша республіка, підходить для розташування на її території заводів із виробництва зброї. Як пише газета «Нова», Україна і досі лишається серед країн-лідерів із виробництва зброї. І вже незабаром може ввійти в шістку найважливіших постачальники смертоносного товару в світі. Водночас, як наголошує далі видання, поки Україна озброює іноземні спецслужби, вітчизняні військовики та правоохоронці стріляють із застарілої зброї.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG