Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 00:44

Про тіньового прем’єра, олігархічні реформи і те, кому віддає перевагу київський Палац спорту (огляд преси)


Київ – «Тимошенко не змогла стати прем’єром. Говорити за неї буде Соболєв». У статті під таким заголовком газета «Сегодня» коментує останні заяви опозиційного уряду. Видання пише, що Сергій Соболєв – один із найпублічніших осіб у фракції, однак він не входить у вузьке коло людей, які ухвалюють там рішення. Тому головним завданням тіньового прем’єра, як і раніше, буде публічна презентація рішень, які ухвалює керівництво.

Газета «Вечірні вісті» стверджує, що Дмитро Табачник став найодіознішим призначенцем в уряді Миколи Азарова. Не встиг ще головний освітянин зорати ниву освіти і науки, як українська громадськість вже дає йому відкоша… Це й не дивно, зазначає далі видання, адже антиукраїнські погляди нового міністра освіти спричинили бурю протестів. Тож Табачник перетворився в ідеальну мішень для критики. Заголовок статті «Табачника мова підвела».

Дописувачі газети «День» наголошують, що сьогодні українські олігархи належать до найбагатших людей Європи, тоді як Україна посідає останнє місце у Європі за рівнем зарплат та соціального забезпечення. Середній клас, який у цивілізованих країнах є головною дієвою силою суспільства, загнаний на периферію, а практично все національне багатство в країні зосереджене в руках кількасот сімей. То чи погодиться політична сила, яку підтримали на виборах ледь не всі «доларові» мільярдери країни, істотно обмежити власне споживання на користь значних капіталовкладень у модернізацію економіки, яка окупиться нескоро? Чи в їхніх інтересах формування українського масового платоспроможного покупця – споживача продукції середнього та малого бізнесу? Це – риторичні запитання, переконані дописувачі «Дня».

Концерти і виставки-ярмарки дедалі частіше витісняють зі столичного Палацу спорту тих, для кого його побудували півстоліття тому. Як пише газета «Нова», на сучасних спортивних аренах спорт відтісняє комерція і бажання отримувати прибутки. Зараз і негайно. Відтак, ігнорування спортивними дійствами закладами, що повинні його підтримувати і саме для них створені – одна з причин зменшення зацікавленості юні в дитячо-юнацьких спортивних школах та секціях. Заголовок статті «Замість спорту – Пугачова».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG