Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 10:14

Росія-Україна: відносини на рівні «васал-клієнт»? Українці потягнулись в інвестфонди? Якого класу якості п’ють воду в Україні? (Огляд преси)


Київ – Чому український Президент прагне підписати в Києві договір між США та Росією про стратегічні наступальні озброєння? Над цим розмірковують експерти газети «День». Вони наголошують, що тут очевидним є одне: Віктор Януковичу потрібен імідж. І щоб зробити цей імідж, в хід піде все. Загалом же в ситуації, яка склалася сьогодні для України, навряд чи можна говорити про партнерські відносини з Росією. Хочемо ми того чи ні, зазначають далі експерти, але нинішня ситуація вимагає кланятися перед Росією, і чинна влада кланятиметься дуже ревно. Тут не обійтися без відносин на рівні васал-клієнт. Заголовок статті «ФальSTART?».

Минулого місяця вперше за останні два роки клієнти відкритих інвестиційних фондів вклади в проекти більше коштів, аніж забрали. Як пише газета «Діло», головна причина, яка спонукала приватних інвесторів повірити в успішність вкладень в публічні інвестиційні фонди – суттєве зростання вітчизняного фондового ринку, який з початку 2010 року зріс вже на 46%. Заголовок статті «Населення потягнулось в інвестфонди».

До чистої питної води сьогодні не мають доступу понад 1,5 мільярда людей на планеті. Але якщо зараз страждає від смертельної спраги населення країн далеких Азії та Африки, то вже 2025 року майже всі жителі Землі постануть перед проблемою нестачі придатної до пиття аква-віти. І саме це, як стверджує газета «Голос України», головна проблема XXI століття. Видання інформує, що у середньому 2 мільйони тонн стоків щороку потрапляє до водних артерій України, при цьому один літр відходів здатен забруднити вісім літрів чистої води. Як результат, суміш зі стоків та води, очищена відповідно до далеких від європейських стандартів, потрапляє у крани жителів українських міст. Як стверджують екологи, більшість українців п'ють воду 3-го, а то й 5-го класу якості. Докладніше про це розповідається в матеріалі «Пити чи не жити?».

Майже кожне українське місто має щось особливе або ж рекордне, стверджує газета «Нова». Скажімо, в Києві найглибша в світі станція метро («Арсенальна»), а з Сімферополя в Ялту прокладений найдовший тролейбусний маршрут. Багато є й європейських рекордів – у Харкові найбільша площа («Свободи»), в Дніпропетровську – набережна. Однак, багато міст обростає міфами, вигаданими задля того, аби привернути увагу туристів. І це діє – люди охоче вірять у нейнеймовірніші вигадки. Про них видання розповідає у статті «Брехня у великому місті».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG