Доступність посилання

ТОП новини
15 Жовтень 2018, Київ 22:32

Що об’єднує сучасну політичну еліту України? Де в уряді розвелося «кумівство»? Яка справжня місія Сергія Тігіпка? (Огляд преси)


Київ – Українська політична еліта сьогодні – це корумповані жадібні хижаки, мотивом діяльності яких служить не національна, а корупційна ідея, про це в газеті «День» стверджує політолог Вадим Карасьов. Він вважає, що такій еліті не потрібен євроатлантичний вибір. Бо вони вже давно в НАТО і Євросоюзі. Там вони навчають своїх дітей, відпочивають, лікуються, живуть. А до Києва вони приїжджають «на дозвілля», щоб або виконати депутатську роботу, або проінспектувати свої підприємства. Це колоніальна еліта, яка давно інтегрована до Європи і яка не бажає вести за собою Україну і народ. Відтак, нині лише пересічні українці зацікавлені в європейському виборі, оскільки це інші стандарти життя, лікування, освіти. Словом, гідне життя. Про те, наскільки нинішня еліта зацікавлена у реформах, політолог розмірковує у статті «Небезпечний «ремонт».

У владі Віктора Януковича з'явилися яскраві ознаки кумівства: високі посади у виконавчих структурах обійняли родичі помітних «регіоналів». Особливо ним уражене відомство Нестора Шуфрича – Міністерство з надзвичайних ситуацій, де заступниками міністра призначені син Ганни Герман та чоловік депутатки Олени Бондаренко. Як згадує газета «Україна молода», ще зовсім недавно Партія регіонів сильно критикувала Віктора Ющенка, Юлію Тимошенко та весь помаранчевий сектор, коли у владі опинявся хтось із родичів, кумів чи сватів. Однак, як видно, точка сидіння визначає й точку зору...

У цьому ж числі «Україна молода» коментує кадрові призначення у силових структурах. Видання, зокрема, пише, що тоді, як серед нових керманичів СБУ переважають професіонали, у МВС – вихідці з конкретного регіону. Заголовок статті «У міліції – все Донбас!».

Віце-прем’єр Сергій Тігіпко дедалі помітніше стає Ганною Герман у брюках, переконує читачів газета «Нова». І це не «стьоб», наголошує видання, адже обидва діячі грають у схожих амплуа. «Герман в адміністрації потрібна, щоб вихваляти Президента і слідкувати за політикою. А місія Сергія Тігіпка в тому, щоб хвалити прем’єра Миколу Азарова, і попутно виступати реформаторською наживкою для ловлі західних інвесторів». На думку експерта «Нової», Тігіпко – «варіант на експорт», фігура, яку показують західним партнерам, щоб запевнити в реформаторських намірах уряду. Заголовок статті «Весільний генерал».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG