Доступність посилання

ТОП новини
20 Січень 2019, Київ 15:29

Великобританія висилає ізраїльського дипломата


Великобританія висилає одного з ізраїльських дипломатів після розслідування факту використання фальшивих британських паспортів під час убивства в Дубаї одного з лідерів радикального палестинського угруповання «Хамас» у січні цього року, заявив британський міністр закордонних справ Дейвід Мілібенд.

Ім’я працівника посольства Ізраїлю не розголошується.

За інформацією поліції емірату Дубай в Об’єднаних Арабських Еміратах, команда агентів, яка ліквідувала Махмуда аль-Мабхуха, використала, зокрема, 12 фальшивих британських паспортів.

Виступаючи сьогодні в британському парламенті, Дейвід Мілібенд назвав абсолютно неприйнятним використання британських паспортів у таємних операціях іноземних спецслужб.

За його словами, спеціальне розслідування показало, що існують серйозні підстави вважати, що Ізраїль може бути відповідальним за використання фальшивих британських паспортів при вбивстві в Дубаї. Мілібенд назвав це порушенням британського суверенітету. Особливо неприємним він назвав той факт, що ця дія скоєна дружньою до Великої Британії країною.

Офіційний Лондон висловив серйозну стурбованість тим, що трапилося, і зажадав від Ізраїлю запевнень в тому, що британські паспорти ніколи не будуть використовуватися його спецслужбами в майбутньому.
XS
SM
MD
LG