Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 07:16

Голова «Газпрому» сподівається на поліпшення відносин із Києвом у газовій сфері


«Газпром» занепокоєний меншими, ніж було домовлено, обсягами закупівлі «Нафтогазом України» природного газу, але сподівається на вирішення цих проблем із приходом нової команди в Мінпаливенерго України. Про це заявив голова правління «Газпрому» Олексій Міллер на початку зустрічі з українським міністром палива та енергетики Юрієм Бойком у Москві у вівторок.

«На жаль, за час, що минув, кількість питань, які нам треба з вами обговорювати й вирішувати, не зменшилася, а збільшилася. Насамперед це, звичайно ж, питання, котрі стосуються поточних постачань. Ситуація складається таким чином, що Україна сьогодні відбирає газ нижче за планові обсяги, нижче, ніж у нас відображено в контракті», – цитує агентство «Інтерфакс» голову російської газової монополії.

За словами Міллера, «Газпром» непокоїть питання закачування газу до українських підземних сховищ газу (ПСГ) у 2010 році, тому, сказав він, обсяги відбору газу та закачування його до ПСГ стануть однією з тем нинішніх переговорів.

«Адже це пов’язано і з постачанням газу для споживачів України, та із забезпеченням надійного транзиту при постачанні російського газу до Європи», – наголосив голова «Газпрому», відкриваючи сьогоднішню зустріч у Москві.

Із українського боку в зустрічі в Москві бере участь, окрім міністра палива та енергетики Юрія Бойка, і голова правління «Нафтогазу» Євген Бакулін.

Recommended

XS
SM
MD
LG