Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 13:01

Російська міліція оголосила війну «торрентам»


Міліція в Росії планує розпочати активну боротьбу з торрент-сайтами, файлообмінниками і їхніми творцями. Про це у середу на прес-конференції заявили представники УВС Москви. За їхніми словами, користувачі, що скачують піратську інформацію з таких ресурсів, як нещодавно закритий Torrents.ru, самі стають піратами, тому що вони беруть участь у поширенні контрафактної продукції, повідомляє агентство РІА «Новості».

Представники правоохоронних органів вважають, що їм слід боротися не тільки з творцями таких сайтів, але й і з їхніми користувачами. «Проблема мереж стає дуже гострою. Мережі небезпечні тим, що утворюють мережу мереж. Завантажуючи фільми з ресурсу, ви самі стаєте розповсюджувачами цієї продукції серед інших користувачів», – сказав Микола Назимок, начальник відділу УБЕЗ УВС Москви.

Вебсторінка Torrents.ru була популярною і серед користувачів інтернету в Україні. Правоохоронним органам Росії вдалося зупинити делегування цього доменного імені, але найбільший торрент-трекер російськомовного інтернету, як і раніше, успішно працює, тільки за іншою адресою.

Recommended

XS
SM
MD
LG