Доступність посилання

ТОП новини
26 Вересень 2018, Київ 11:29

Міцність парламентської коаліції під сумнівом (огляд преси)


Київ – Усі президенти України, приходячи до влади, відразу ж перекроювали кадрову машину і бізнес-потоки під себе. Віктор Янукович не став винятком, стверджує тижневик «Влада грошей». Однак у порівнянні з Віктором Ющенком, який також розставив «своїх» голів областей, але не мав парламентської більшості та союзника-прем’єра, у Віктора Януковича значно оптимістичніше президентське майбутнє. Однак, як попереджає видання, не варто його ідеалізувати: міцність нинішньої коаліції під великим сумнівом. І якщо налякані достроковими виборами депутати слухняно натискатимуть на кнопки, то Микола Азаров як прем’єр – фігура не вічна, а кадрові запаси у чинного Президента не безмежні. Так що незабаром може з’ясуватись, що колос нової влади стоїть на глиняних ногах, пише газета.

«Приватні армії» в Україні вже давно не рідкість, стверджує в цьому ж числі «Влада грошей». Вони маскуються під охоронні компанії, але коли справа доходить до корпоративних війн, люди в камуфляжі показують, хто в країні є справжніми силовими структурами. На їхньому тлі, як переконує видання, правоохоронні органи виглядають дедалі жалюгідніше. Зі статистикою і фактами видання знайомить у статті «Силовики за викликом».

Повернення Ліни Костенко в український суспільний простір коментує газета «День». Небагато є сьогодні в Україні особистостей, перед якими б так заклякали і журналісти, й політики, і вся українська спільнота. Але таких особистостей і не може бути багато, зазначає видання. Це та вже майже міфічна порода аристократів духу або ж моральних авторитетів, беззаперечність позиції яких не порушується часом, простором, а тим більше «актуальними вітрами».

Щороку в Україні знаходять сотні покинутих на вулиці дітей. Лише в Києві, як інформує газета «Сегодня», щороку реєструється близько тридцяти немовлят, яких знаходять у монастирях і лікарнях, під’їздах і супермаркетах. Ймовірно, батьки сподіваються, що доля дитини в інших руках складеться ліпше, аніж у їхніх. Тому влада деяких міст вирішила запропонувати горе-батькам конкретні місця, де б вони могли залишити немовлят без загрози для їхнього життя.

Газета «Нова» стверджує, що унікальне джерело лікувальних грязей і мінеральних вод України – Куяльницький лиман – під загрозою зникнення. Рівень концентрації солі в ньому вже в кілька разів перевищує показники Мертвого моря. В лимані вже вимерло все живе. Причина – непродумана господарська діяльність, переконані екологи. Тепер врятувати колись відомий курорт може лише зміна русла Великого Куяльника.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG