Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 23:40

Дніпропетровський водоканал незаконно отримав кредит ЄБРР – прокуратура


Договір про кредитування дніпропетровського міського комунального виробничого підприємства «Дніпроводоканал» Європейським банком реконструкції та розвитку був укладений незаконно, без узгодження з Міністерством економіки та з питань європейської інтеграції. Такого висновку дійшла прокуратура Дніпропетровської області, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

Своїми діями керівники «Дніпроводоканалу» завдали шкоди підприємству майже на один мільйон євро, повідомляють у Дніпропетровській обласній прокуратурі.

За даними відомства, кредит комунальники взяли на модернізацію систем водопостачання. Однак, як виявилось, проект модернізації ані на момент залучення банківської позики, ані зараз не має висновку комплексної експертизи щодо доцільності реалізації.

Частину позичених у ЄБРР коштів, як з’ясували правоохоронці, водоканал безпідставно перерахував французькій фірмі «як винагороду за щомісячні звіти консультантів» неіснуючого проекту, частину – сплатив як відсотки за кредитом.

Проти посадовців водоканалу порушили кримінальну справу за фактом зловживання службовим становищем. Справу розслідує слідчий відділ прокуратури області.

Recommended

XS
SM
MD
LG