Доступність посилання

ТОП новини
12 Грудень 2018, Київ 04:41

Президент прагне президентської республіки; українцям пропонують відмовитися від суверенності; підвищення пенсійного віку в Україні неминуче (огляд преси)


Віктор Янукович хоче більше влади і повноважень
Київ – Віктор Янукович взяв курс на повернення в Україні президентської республіки, стверджує газета «Нова». Тому зараз, за інформацією видання, він прагне парламентської більшості із 300 депутатських «багнетів», яка могла б внести зміни до Конституції. Давня мрія Віктора Федоровича – взяти повну владу в країні. Поки не виходить: його руки міцно тримають лише президентське крісло. А ось парламентську більшість і Кабмін доводиться ділити з союзниками. Заголовок статті «Президент Віктор ІІ».

Під приводом сумнівної економічної доцільності українцям пропонують відмовитися від політичної і духовної суверенності, а отже, зникнути як суб’єкту історії. Наголошуючи на цьому, дописувач газети «День» зазначає, що економічна вигода є старим і не раз випробуваним методом, який Росія незмінно застосовувала і за царату, і за радянської влади, щоб, апелюючи до найпримітивніших потреб певних верств суспільства, дискредитувати українську владу і втягнути Україну до сфери свого впливу.

Теракти у московській підземці, на думку журналістів газети «Вечірні вісті», засвідчили, що доктрина національної безпеки Росії, на котру так задивився Віктор Янукович, потерпіла крах. Отже, нам, українцям, слід пам’ятати: крім дешевої нафти і газу, до України прийдуть тероризм і чимало інших проблем, з котрими Україна ще ніколи не зіштовхувалася. На цьому наголошується в публікації «Автомати і гранати рознесемо по домівках».

Підвищення пенсійного віку в Україні неминуче, стверджує експерт газети «Голос України». Він наголошує, що на всіх ринках праці й за будь-якої системи соціального забезпечення розмір пенсії, що виплачується із солідарної системи, завжди менший від розміру заробітної плати. Відтак, якщо нічого не змінювати в пенсійній системі, то дівчатка, яким сьогодні по 5 років, одержуватимуть пенсію, що становитиме 20 відсотків від заробітної плати. Водночас експерт проти різкого підвищення пенсійного віку, оскільки це може призвести до зростання безробіття. Переводити пенсіонерів на новий час виходу на заслужений відпочинок треба поступово, щоб вітчизняний ринок праці підготувався до збільшення пропозицій робочої сили.

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG