Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 21:33

Україна готова обговорювати новий договір з європейської безпеки – Янукович


Україна пiдтримує iдею казахстанського головування в Органiзацiї з безпеки та спiвпраці в Європi щодо скликання самiту ОБСЄ та готова взяти активну участь в обговореннi нового договору з європейської безпеки, заявив Президент України Вiктор Янукович.

«Ми... вважаємо, що ОБСЄ є найбiльш зручним майданчиком для таких дискусiй», – сказав Янукович пiд час зустрiчi з головою ОБСЄ, мiнiстром закордонних справ Казахстану Канатом Саудабаєвим сьогодні в Києвi.

Президент України заявив, що у вищезгаданому документi важливо відобразити гарантiї безпеки для держав, якi добровiльно вiдмовилися вiд ядерного арсеналу, а також для держав, якi, як Україна, не входять до жодного вiйськового блоку.

Крiм того, Янукович наголосив, що важливим моментом є вiддзеркалення в цьому документi базового права держав на власний вибiр засобiв гарантування нацiональної безпеки, нацiональних iнтересiв.

Президент України запевнив голову ОБСЄ в пiдтримцi всiх iнiцiатив Організації з боку української сторони. Янукович очiкує, що Казахстан також у 2013 роцi пiдтримуватиме iнiцiативи України пiд час її головування в цiй органiзацiї.

Recommended

XS
SM
MD
LG