Доступність посилання

У Росії ховають загиблих у московських терактах


У Москві і інших регіонах Росії продовжують ховати жертв понеділкових терактів. За повідомленням мерії Москви, оформлені 34 поховання.

Влада надала кошти на проведення поховань. Крім того, родина кожного загиблого отримає по 300 тисяч рублів.

Будуть виплачені компенсації і потерпілим.

У лікарнях Москви залишаються 88 потерпілих від вибухів 29 березня.

Дані про загиблих не змінилися – 39 осіб. Упізнані 38 із них.

Відповідальність за вибухи взяв на себе лідер північнокавказьких ісламістських екстремістів Доку Умаров. У відеозапису, датованому 29 березня, він погрожує Росії новими нападами.

Тим часом учора в місті Кізлярі в Дагестані на Північному Кавказі в Росії в результаті двох вибухів, здійснених смертниками, загинули, за останніми даними, 10 осіб, із них 9 міліціонерів; 23 особи поранені.

А в ніч на сьогодні в Хасав’юртівському районі Дагестану в результаті вибуху в автомобілі загинули дві особи, ще одна поранена. В МВС Дагестану не виключають, що спрацював саморобний вибуховий пристрій, який перевозили загиблі.
XS
SM
MD
LG