Доступність посилання

ТОП новини
19 Грудень 2018, Київ 05:11

Чи в опозиції до нинішньої влади Віктор Ющенко (огляд преси)


Київ – Після інавгурації Віктора Януковича його попередник витримав тривалу інформаційну паузу. Згодом Віктор Ющенко таки почав коментувати поточні питання та політико-економічні проблеми. Проте лідер Майдану та аутсайдер виборів-2010 чітко не заявив: він підтримуватиме чинну владу чи опонуватиме їй? В інтерв’ю газеті «День» Ющенко розповів, що є опозиціонером, але разом із тим не вважає, що владу потрібно вважати за ворога. Ба більше, Ющенко не виключає входження «Нашої України» до чинної коаліції. На яких умовах можливе співіснування, розповідається в матеріалі «Робота над помилками».

Хисткий фундамент колишнього вимушеного співіснування, а часто і відвертого протистояння між Президентом і Прем’єр-міністром змінився одностайним тандемом влади. Це значний позитив, адже, як пише тижневик «Бізнес Ревю», однодумцям управляти країною легше, ніж антагоністам. Із іншого боку, зазначає далі видання, не варто ототожнювати легкість пошуку компромісу з формуванням єдиного центру ухвалення всіх рішень, що повністю позбавлений зовнішнього впливу та контролю. Крім того, оглядачі тижневика не випромінюють надмірного оптимізму щодо реформаційного потенціалу уряду і переконують, що за прем’єрства Миколи Азарова не вдасться уникнути «податкового терору», «відкатів» із ПДВ, преференцій великій промисловості та «висмоктування крові з малого бізнесу».

За неповний місяць перебування Віктора Януковича при владі були здійснені кілька кроків, спрямованих на переписування української історії та фактичного зменшення прав української мови. Тепер, як інформує газета «Україна молода», Кабінет Міністрів Миколи Азарова готується перепрофілювати Український інститут національної пам’яті, який, зокрема, займався ретельним вивченням Голодомору та національно-визвольних змагань минулих століть. Із коментарями можна ознайомитись у статті «Перепрофілювання пам’яті».

Одвічний ворог олігархів, головний комуніст держави Петро Симоненко точно знає, звідки в українських «буржуїв» гроші: вони вкрадені в «трудового народу»! Як пише газета «Україна молода», на критиці ситих мільйонерів Петро Миколайович уже зуби з’їв і навіть учить українців у своїх трактатах, «як правильно вести класову боротьбу з буржуазією». Сам, щоправда, деякими благами заможного життя не гребує: живе в чудовому заміському будинку, полюбляє дорогі костюми і не нехтує «буржуйськими» годинниками. Автори жартують: капіталові Симоненка міг би лише позаздрити Карл Маркс. Докладніше про ідеологію і спосіб життя Петра Симоненка розповідається у матеріалі «Буржуйська» хатка комуніста».

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...

Recommended

XS
SM
MD
LG