Доступність посилання

ТОП новини
18 Жовтень 2018, Київ 05:55

Литвин: опозиція провокує громадянський конфлікт


Голова Верховної Ради вважає, що опозиція не має об’єктивних чи законних підстав блокувати роботу парламенту.

Вимога Блоку Юлії Тимошенко про перерозподіл керівництва парламентських комітетів – тільки привід, а її мета – спровокувати сутички і громадянський конфлікт і не допустити розгляду і ухвалення державного бюджету, сказав Володимир Литвин на прес-конференції.

На думку спікера, якщо депутати з фракції БЮТ далі блокуватимуть роботу Верховної Ради, то наступного пленарного тижня, що почнеться 13 квітня, парламент ухвалить державний бюджет на 2010 рік одразу в цілому, без обговорення.

Литвин також вважає, що так само в разі подальшого блокування Верховна Рада наступного пленарного тижня ухвалить без обговорення і новий склад парламентських комітетів у тому вигляді, як його пропонує Партія регіонів.

Відтак він закликав фракцію БЮТ до діалогу і компромісу з коаліцією.

Засідання Верховної Ради сьогодні так і не почалося. Трибуну і президію блокують депутати з фракції БЮТ, які так само заблокували і вчорашнє вечірнє засідання. Одна з головних вимог фракції – перерозподілити керівництво парламентських комітетів, щоб вона як опозиція отримала керівні посади в кількох із них.
XS
SM
MD
LG