Доступність посилання

ТОП новини

Ющенко закликав Януковича запобігти перегляду присвоєних звань Героя України


Віктор Ющенко закликав Президента України Віктора Януковича запобігти перегляду рішень про присвоєння звань Героя України.

Про це йдеться в заяві колишнього Президента.

Ющенко критикує рішення Донецького окружного адміністративного суду про визнання протиправним указу про присвоєння Степану Бандері звання Героя України.

«Нездатна спростувати правду про визвольну боротьбу, влада намагається сховатися за судовим рішенням. Упевнений, що ухвалене за формальними ознаками рішення щодо політичного за своєю суттю питання тільки вкотре демонструє проблеми українського правосуддя», – наголосив Віктор Ющенко.

2 квітня Донецький окружний адмінсуд визнав протиправним і таким, що підлягає скасуванню, указ про присвоєння Бандері звання Героя України. Партія «Наша Україна» має намір оскаржити судове рішення.
XS
SM
MD
LG