Доступність посилання

ТОП новини
21 Жовтень 2018, Київ 10:37

Уряд скасував рішення про надання «Межигір’ю» статусу заповідника


Кабінет Міністрів Миколи Азарова скасував рішення попереднього складу уряду від 16 вересня 2009 року щодо ухвалення постанови про державний історико-культурний заповідник «Межигір’я». Про це в коментарі агенції УНІАН повідомив міністр охорони навколишнього природного середовища Віктор Бойко.

«Скасоване протокольне рішення, там не було ні постанови, ні розпорядження Кабінету Міністрів. Там не було ніякого нормативного акту ухвалено на той час, просто була напружена ця ситуація у політичному руслі, і тоді не було прийнято ніякої постанови», – сказав Бойко.

Зі свого боку, перший віце-прем’єр України Андрій Клюєв додав, що рішення уряду Юлії Тимошенко скасоване як незаконне. «Це просто був популізм», – зауважив він.

У серпні минулого року уряд Тимошенко ухвалив рішення про повернення у державну власність резиденції «Межигір’я», де проживає екс-прем’єр-міністр, лідер Партії регіонів, нинішній Президент України Віктор Янукович.

Уряд доручив Міністерству юстиції подати позов у суд з приводу повернення резиденції «Межигір’я» в державну власність. 16 вересня Кабінет Міністрів надав території резиденції «Межигір’я» статус історико-культурного природного заповідника.

Янукович заявляв, що проживає у приватному будинку на території резиденції «Межигір’я» на законних підставах.
XS
SM
MD
LG